Sıfır Atık Konusunda Beraber Bir Adım Atmaya Ne Dersiniz?

Merhaba, Anthony Giddens’ ın da söylediği gibi kahve yalnızca bir içecek değildir. Kahve bizim gündelik toplumsal etkinliklerimizin bir parçası olarak simgesel bir değer taşır. Artık günlük hayatımızın bir parçası haline gelen kahveyi, kafelerde karton bardakları tercih etmeyip çevre dostu termosunuzla da tüketmeniz mümkün. Bugün bu konuda bize yardımcı olan kafelere göz atmaya ne dersiniz? Bizler de sevdiğimiz kahve dükkanının adını yazıp hesabımızda paylaşarak “Sıfır Atık” hareketine destek olabilir ve kahvelerimizi tüketirken aynı zamanda çevre dostu da kalabiliriz. Sevgi ve yeşillikle…

“Sıfır Atık” projesi kapsamında #kahvemtermosta hareketini başlatan Türk İşi Minimalizm’in kurucusu Hale Acun Aydın, kahve zincirlerine ya da kafelere giden tüketicileri kağıt bardak yerine termos kullanmaya davet ediyor. Kahvecileri de termosuyla ya da kupasıyla gelen müşterilerine yüzde 20 indirim yapmaya çağırıyor. 

Bu kapsamda termosuyla gelen kişilere indirim yapan yerlerden birkaçı:
Farklı illerde olanlar:
Starbucks: @starbucks_tr termosa 50kr indirim
Norm : @normcoffee (Beyoğlu ve Cunda) termosa %10 indirim
Coffee Craft Istanbul: @coffeecraftistanbul termosa %20 indirim (Craft Kadıköy, Craft Lounge Suadiye, Craft Şaşkınbakkal)
Sultanahmet: Poika Coffee @poikacoffee Termosa 2 TL indirim
(Listenin tamamına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.)

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close